Markalarımız

Knauf, çevre ile uyumlu sanayileşerek, üretimde kalite güvencesi sağlayarak, standartların yüksek tutulması koşuluyla kullanıcı ve tüketiciye iyi hizmetler sunarak, Türk İnşaat Sektörü'ne dünyanın ulaştığı son teknolojiyi kazandırmak amacındadır.

2007 yılında yapı alçıları ile pazara giren Doğaner Alçı,

bayilerinin ve alçı ustalarının beğenisini kazanarak kısa sürede

alçı sektörünün önemli markaları arasına girmiş, alçı levha ve

aksesuar üretimi ile de pazardaki konumunu perçinlemiştir.

 

Bir Saint-Gobain markası olan Rigips, günümüzde alçı ve alçı ürünleri denince akla gelen ilk markadır. Rigips’in Türkiye piyasasına girişi 2001 yılında, yerel bir alçı üreticisinin tesislerini satın almasıyla gerçekleşti. Üretim tesisleri Ankara’da olan Rigips Türkiye’nin merkezi de Ankara’da bulunuyor.

Fernas Alçı San. Tic. A.Ş. Grubunun,inşaat sektöründeki ALL ve TEKNO markalarını destekleyen,modern ileri teknoloji, yönetim, üretim ve piyasa tecrübesi ile inşaat sektörünün her aşamasında ihtiyaç duyulan alçı,alçı plaka, pvc karopan, profil, beton astarı bims ve yapı kimyasalları gibi,yapı malzemelerini üretip piyasaya sunmaktadır.

Dalsan’ın devrim niteliğindeki ürünü BoardeX’in hem esneklik, hem doğru uygulama, hem de ısı geçirgenlik katsayısında önemli bir çözüm sunarak beklentinin ötesinde sonuç verdiği bilinen ürünleriyle güçlü firma Dalsan...

2007 yılında kurulan Akasya Alçı Maden Üretim A.Ş. Aksaray ilinde bulunan maden sahalarını işletime açarak, "Aksaray Organize Sanayi Bölgesi'nde 15.000 m2 kapalı toplam 120 dönüm alan üzerinde kurulu fabrikasında 2008 yılında üretime başlamıştır.

ANA SAYFA

KURUMSAL

MARKALAR

ÜRÜNLER

İLETİŞİM

2006 yılında %100 Ata Holding bünyesine katılan Entegre Türk pazarında yenilikçi yapısı ile Makine Uygulamalı Sıvalarda sektörün öncülüğünü üstlenmiştir.

Blok, donatılı ürünler, ısı yalıtım levhaları üretir. Üretilen Bloklar Tüm iklim kuşaklarına uyum sağlayıp ısı yalıtım ihtiyacına gerçek çözüm sunar Üretim Yeri; AYdın İleine bağlı Söke ilçesinde bulunan son teknoloji tesiste yıllık 720.000 m3 üretim yapılmakta.

Yapı kimyasalları, alçı ve çimento fabrikaları gibi toz grubu üretim tesislerinde, üretimin hammadde, yarı mamul ve mamul aşamalarında kullanılan kurutma, depolama, karışımı sağlama, paketleme ve sevkinden kullanılan bütün ürünler firma tarafından üretilmektedir.

Doğakim ve Selix markalı yapı kimyasalları ile müşterilerine

geniş bir ürün yelpazesi sunan Doğaner Alçı, yaşam konforunu artıran, ekonomik ve çevreci Thermolux Dış Cephe Isı Yalıtım Sistemleri ile de tasarruf ettirmektedir.

Türkiye yapılanmasını tamamlayarak yalıtım piyasasındaki gücünü daha yukarılara taşıyan Knauf Insulation, yalıtım sektöründe 30 yılı aşkın tecrübesi ile doğru uygulamaya doğru ürün anlayışı ile son kullanıcıdan karar verici mertebesine kadar her noktaya ulaşmaktadır.

2002’DEN BUGÜNE

Ürün yelpazesi; alçı-alçıpan ürün grupları ve buna yönelik tüm orijinal galvaniz profil ve aksesuarlarından oluşturmaktadır.  En önemli hedefleri arasında, alçı ve alçıpan ürünlerini müşterilerine en hızlı ve güvenilir şekilde ulaştırmaktır. Bu yüzden ‘Alçıyla ilgili herşey’ sloganıyla tüm Türkiye’ye hizmet vermeye devam etmektedir.

ENG

MERKEZ ADRES:

 

Konuksever Mah. 784. Sok.

Veli Tunç Apt. No: 1/A

Muratpaşa/Antalya

0242- 325 11 51

0242- 325 48 51

info@er-sa.net

ANKARA DEPO:

 

Gültepe Mah. Demirciler Sitesi 107. Cad. No: 94

Altındağ/Ankara

Ana Sayfa   |   Kurumsal     |    Ürünler    |    Markalar    |    İletişim

Copyrights © 2018  |  design by 3genGrafik

0312- 351 20 10

0312- 351 20 09

ankarasube@er-sa.net